Miniwywrotka kołowa Messersi TCH-1500/BT wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Raupendumper mieten Messersi TCH-1500/BT Kettendumper
| Mulde | SAE gehäuft: 0,82m³ / glatt: 0,64m³ |
| Motor | Kubota Diesel 3Zyl. D902 |
| KW / PS | 15,8 KW / 21,5 PS |
| Kette | Gummi 230mm |
| Batterie | 60 Ah 12V |
| Nutzlast | 1.000 / 1.500 Kg (mit Mulde / gesamt) |
| Gewicht | 1.280 Kg (leer, m. Bediener) |
| Maße LxBxH | 2,73x1,08x1,45m (H2,15m. Überrollbügel) |
| Kennzeichen | 7,5 / 3,5 km/h |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338623
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1280.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 15.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 21.50 PS |
| Pojemność miski | 0.82 cbm |
| Nośność | 1500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| producent | Messersi |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Miniwywrotka kołowa Messersi TCH-1500/BT
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Raupendumper mieten Messersi TCH-1500/BT Kettendumper
| Mulde | SAE gehäuft: 0,82m³ / glatt: 0,64m³ |
| Motor | Kubota Diesel 3Zyl. D902 |
| KW / PS | 15,8 KW / 21,5 PS |
| Kette | Gummi 230mm |
| Batterie | 60 Ah 12V |
| Nutzlast | 1.000 / 1.500 Kg (mit Mulde / gesamt) |
| Gewicht | 1.280 Kg (leer, m. Bediener) |
| Maße LxBxH | 2,73x1,08x1,45m (H2,15m. Überrollbügel) |
| Kennzeichen | 7,5 / 3,5 km/h |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338623
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1280.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 15.80 KW |
| Moc silnika (PS) | 21.50 PS |
| Pojemność miski | 0.82 cbm |
| Nośność | 1500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| producent | Messersi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte