Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minikran Maeda MC405
Fernsteuerung (kabelgebunden) erhältlich
| Max. Hakenhöhe: | 20,70 m |
| Max. Tragkraft: | 3.830 kg |
| Max. Reichweite: | 16,00 m |
| Drehbereich: | 360 Grad |
| Fahrzeuglänge: | 4,98 m |
| Fahrzeugbreite: | 1,38 m |
| Fahrzeughöhe: | 1,98 m |
| Abstützung variabel schmal: | 4,00 m |
| Abstützung einseitig: | 4,00 m |
| Abstützung breit: | 5,52 m |
| Gesamtgewicht: | 5.750 kg |
| Fernsteuerung (kabelgebunden) erhältlich |
W pobliżu: München, Dachau, Ebersberg, Erding, Sauerlach, Holzkirchen, Starnberg, Wolfratshausen, Fürstenfeldbruck, Dorfen
Id produktu portalu wynajmu: 3550388
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5750 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 16 Meter |
| Transportlänge | 4.98 m |
| Transportbreite | 1.38 m |
| Transporthöhe | 1.98 m |
| Wysokość robocza | 20.7 Meter |
| Szerokość | 1380 mm |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Raupenkran Typ | Mini żuraw gąsienicowy |
| Udźwig wewnętrzny maks | 3830 Kg |
| producent | Maeda |
| Model | MC405 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikran Maeda MC405
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Minikran Maeda MC405
Fernsteuerung (kabelgebunden) erhältlich
| Max. Hakenhöhe: | 20,70 m |
| Max. Tragkraft: | 3.830 kg |
| Max. Reichweite: | 16,00 m |
| Drehbereich: | 360 Grad |
| Fahrzeuglänge: | 4,98 m |
| Fahrzeugbreite: | 1,38 m |
| Fahrzeughöhe: | 1,98 m |
| Abstützung variabel schmal: | 4,00 m |
| Abstützung einseitig: | 4,00 m |
| Abstützung breit: | 5,52 m |
| Gesamtgewicht: | 5.750 kg |
| Fernsteuerung (kabelgebunden) erhältlich |
W pobliżu: München, Dachau, Ebersberg, Erding, Sauerlach, Holzkirchen, Starnberg, Wolfratshausen, Fürstenfeldbruck, Dorfen
Id produktu portalu wynajmu: 3550388
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5750 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 16 Meter |
| Transportlänge | 4.98 m |
| Transportbreite | 1.38 m |
| Transporthöhe | 1.98 m |
| Wysokość robocza | 20.7 Meter |
| Szerokość | 1380 mm |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Raupenkran Typ | Mini żuraw gąsienicowy |
| Udźwig wewnętrzny maks | 3830 Kg |
| producent | Maeda |
| Model | MC405 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: SCHMID-HV Hebebühnenverleih GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 85778 Haimhausen b. München
|
Bayern