Miniżuraw Maeda 08.7m-2.8t wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Details
Minikran MC285 mieten Maeda 08,7m-2,8t
Er ist ein besonders kompakter Minikran, der durch normale Standardtüren hindurchpasst und je nur auf Diesel- oder Elektroantrieb genutzt werden kann.
W pobliżu: Nürnberg, Fürth, Erlangen, Amberg, Neumarkt in der Oberpfalz, Schwabach, Sulzbach-Rosenberg, Forchheim, Lauf an der Pegnitz, Roth
Id produktu portalu wynajmu: 3384058
Technische Daten
| Wymiary | 27507501470 LxWxH |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 1990 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 8.2 Meter |
| Nośność | 2800 Kg |
| Udźwig maks. | 300 Kg |
| Wysokość robocza | 8.7 Meter |
| Szerokość | 750 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1990 Kg |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Raupenkran Typ | Mini żuraw gąsienicowy |
| producent | Maeda |
| Model | MC285 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Miniżuraw Maeda 08.7m-2.8t
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minikran MC285 mieten Maeda 08,7m-2,8t
Er ist ein besonders kompakter Minikran, der durch normale Standardtüren hindurchpasst und je nur auf Diesel- oder Elektroantrieb genutzt werden kann.
W pobliżu: Nürnberg, Fürth, Erlangen, Amberg, Neumarkt in der Oberpfalz, Schwabach, Sulzbach-Rosenberg, Forchheim, Lauf an der Pegnitz, Roth
Id produktu portalu wynajmu: 3384058
Dane techniczne
| Wymiary | 27507501470 LxWxH |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 1990 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 8.2 Meter |
| Nośność | 2800 Kg |
| Udźwig maks. | 300 Kg |
| Wysokość robocza | 8.7 Meter |
| Szerokość | 750 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1990 Kg |
| Silnik | Electro/Diesel |
| Raupenkran Typ | Mini żuraw gąsienicowy |
| producent | Maeda |
| Model | MC285 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Arbeitsbühnen STABEL GmbH