Generator prądu SDMO R033C2 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Stromerzeuger mieten SDMO R033C2 IV STAT Stromaggregat, Generator
| Dauerleist. KVA / A | 30KVA-24KW-48A |
| Steckdosenanschl.1 | 1x Schuko / 16A-400V |
| Steckdosenanschl.2 | 1x 32A-400V |
| Tankvol./ Verbrauch | 100l / 6,6l/h(75%) |
| Betriebsgewicht | 1.010 Kg |
| Maße LxBxH | 2,08mx0,96m x1,42m |
| Fahrwerk /Kennz. | stationär |
| Schall ISO 84/536/EC | 63,7 dB(A) @ 7m |
| Schalldruckpeg dB(A) | 91 dB(A) LWA |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338357
Technische Daten
| Moc KVA | 30.00 KVA |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1010.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Stromgenerator Typ | Mobilny |
| producent | SDMO |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Generator prądu SDMO R033C2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Stromerzeuger mieten SDMO R033C2 IV STAT Stromaggregat, Generator
| Dauerleist. KVA / A | 30KVA-24KW-48A |
| Steckdosenanschl.1 | 1x Schuko / 16A-400V |
| Steckdosenanschl.2 | 1x 32A-400V |
| Tankvol./ Verbrauch | 100l / 6,6l/h(75%) |
| Betriebsgewicht | 1.010 Kg |
| Maße LxBxH | 2,08mx0,96m x1,42m |
| Fahrwerk /Kennz. | stationär |
| Schall ISO 84/536/EC | 63,7 dB(A) @ 7m |
| Schalldruckpeg dB(A) | 91 dB(A) LWA |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338357
Dane techniczne
| Moc KVA | 30.00 KVA |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1010.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Stromgenerator Typ | Mobilny |
| producent | SDMO |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte