Agregat prądotwórczy 80 KVA AJ POWER AJ 88 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
9,76 EUR w tym. 19% VAT (netto 8,20 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Stromaggregat mieten 80 KVA Diesel Mietstromaggregat AJ 88 mieten
| Dauerleistung | 80 kVA / 64 kW |
|---|---|
| Strom | 115 A |
| Spannung | 12 V |
| Leergewicht | 1660 kg |
| Länge | 2660 mm |
| Breite | 1100 mm |
| Höhe | 1750 mm |
| Tankvolumen | 220 L |
| Laufzeit | 18 Std. bei 75% Last |
| Anschlusssystem | 1 x CEE-Steckdose 63A/400V 2 x CEE-Steckdose 32A/400V 2 x Schukosteckdose 16A/230V |
| Ausführung | stationär/fahrbar |
W pobliżu: Osnabrück, Münster, Bremen, Leer, Emden, Aurich (Ostfriesland), Nordhorn, Lingen/Ems, Rheine, Oldenburg
Id produktu portalu wynajmu: 3312908
Technische Daten
| Moc KVA | 80.00 KVA |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1660.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Stromgenerator Typ | Mobilny |
| producent | AJ POWER |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Agregat prądotwórczy 80 KVA AJ POWER AJ 88
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Stromaggregat mieten 80 KVA Diesel Mietstromaggregat AJ 88 mieten
| Dauerleistung | 80 kVA / 64 kW |
|---|---|
| Strom | 115 A |
| Spannung | 12 V |
| Leergewicht | 1660 kg |
| Länge | 2660 mm |
| Breite | 1100 mm |
| Höhe | 1750 mm |
| Tankvolumen | 220 L |
| Laufzeit | 18 Std. bei 75% Last |
| Anschlusssystem | 1 x CEE-Steckdose 63A/400V 2 x CEE-Steckdose 32A/400V 2 x Schukosteckdose 16A/230V |
| Ausführung | stationär/fahrbar |
W pobliżu: Osnabrück, Münster, Bremen, Leer, Emden, Aurich (Ostfriesland), Nordhorn, Lingen/Ems, Rheine, Oldenburg
Id produktu portalu wynajmu: 3312908
Dane techniczne
| Moc KVA | 80.00 KVA |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1660.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Stromgenerator Typ | Mobilny |
| producent | AJ POWER |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Bernhard Beyer GmbH & Co KG
Park wynajmu Lokalizacja: 49716 Meppen
|
Niedersachsen