Szlifierka SUPRAFLEX SE-14.2 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
SUPRAFLEX SE-14.2 mieten Metallschleifer, Steinschleifer, Holzschleifer, Handschleiferder Schleif-Spezialist für Metall, Stein, lackierte Oberflächen, Holz (zum Sanieren, Renovieren, Modernisieren, Bearbeitung von Inox, Metall, Natur-/Kunststein, lackierten Oberflächen)
| Max. Stützteller-Ø | 125 mm |
| Leerlaufdrehzahl | 600-2100 /min |
| Leistungsaufnahme | 1400 Watt |
| Leistungsabgabe | 880 Watt |
| Werkzeugaufnahme | M 14 |
| Maße (LxBxH, inkl. Absaughaube) | 370x170x140 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Neu-Isenburg, Langen (Hessen), Hofheim am Taunus, Rüsselsheim am Main, Maintal, Dietzenbach, Bad Vilbel, Bad Homburg, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3388433
Technische Daten
| Wymiary | 370/170/140 LxWxH |
| Waga operacyjna | 2.6 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Concrete Grinder Type | Handgeführt |
| producent | Flex |
| Model | SE-14.2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Szlifierka SUPRAFLEX SE-14.2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
SUPRAFLEX SE-14.2 mieten Metallschleifer, Steinschleifer, Holzschleifer, Handschleiferder Schleif-Spezialist für Metall, Stein, lackierte Oberflächen, Holz (zum Sanieren, Renovieren, Modernisieren, Bearbeitung von Inox, Metall, Natur-/Kunststein, lackierten Oberflächen)
| Max. Stützteller-Ø | 125 mm |
| Leerlaufdrehzahl | 600-2100 /min |
| Leistungsaufnahme | 1400 Watt |
| Leistungsabgabe | 880 Watt |
| Werkzeugaufnahme | M 14 |
| Maße (LxBxH, inkl. Absaughaube) | 370x170x140 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Neu-Isenburg, Langen (Hessen), Hofheim am Taunus, Rüsselsheim am Main, Maintal, Dietzenbach, Bad Vilbel, Bad Homburg, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3388433
Dane techniczne
| Wymiary | 370/170/140 LxWxH |
| Waga operacyjna | 2.6 Kg |
| Silnik | Elektryczny |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Concrete Grinder Type | Handgeführt |
| producent | Flex |
| Model | SE-14.2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: GS Maschinen Mietzentrum GmbH