Koparka kompaktowa Takeuchi TB 235-2 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Kompaktbagger Takeuchi TB 235-2, Gewicht 3465 kg, Grabtiefe 309 cm, Breite 1580 mm.
W pobliżu: Bad Mergentheim, Künzelsau, Rothenburg ob der Tauber, Kupferzell, Blaufelden, Lauda-Königshofen, Tauberbischofsheim, Osterburken, Möckmühl, Boxberg
Id produktu portalu wynajmu: 3476841
Technische Daten
| Głębokość kopania | 309 cm |
| Moc silnika (KW) | 18 KW |
| Waga operacyjna | 3465 Kg |
| Szerokość | 1580 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 235-2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka kompaktowa Takeuchi TB 235-2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kompaktbagger Takeuchi TB 235-2, Gewicht 3465 kg, Grabtiefe 309 cm, Breite 1580 mm.
W pobliżu: Bad Mergentheim, Künzelsau, Rothenburg ob der Tauber, Kupferzell, Blaufelden, Lauda-Königshofen, Tauberbischofsheim, Osterburken, Möckmühl, Boxberg
Id produktu portalu wynajmu: 3476841
Dane techniczne
| Głębokość kopania | 309 cm |
| Moc silnika (KW) | 18 KW |
| Waga operacyjna | 3465 Kg |
| Szerokość | 1580 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 235-2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Wolf Baumaschinen-und Baugeräte-Handels GmbH