Details
Takeuchi-Minibagger 1,5 - 1,8 t,
Grabtiefe 2,27 m, Löffelbr. von 300 - 500 mm, SW01 Breite 980/1.370 mm,
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387627
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1600 Kg |
| Głębokość kopania | 227 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1600 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB216 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB216
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi-Minibagger 1,5 - 1,8 t,
Grabtiefe 2,27 m, Löffelbr. von 300 - 500 mm, SW01 Breite 980/1.370 mm,
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387627
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1600 Kg |
| Głębokość kopania | 227 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1600 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB216 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: TROGLAUER GmbH Baumaschinen