Details
Takeuchi Minibagger 5 t - 6 t Grabtiefe 3,80 m, Löffelbr. 300 - 800 mm, SW03 Breite 2.000 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387632
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5100 Kg |
| Głębokość kopania | 380 cm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5100 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB250 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB250
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi Minibagger 5 t - 6 t Grabtiefe 3,80 m, Löffelbr. 300 - 800 mm, SW03 Breite 2.000 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387632
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5100 Kg |
| Głębokość kopania | 380 cm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5100 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB250 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: TROGLAUER GmbH Baumaschinen