Details
Takeuchi-Minibagger 0,8 - 1,2 t, Grabtiefe 1,53 m, Löffelbr. 300 - 400 mm, SW01
Breite 680 - 990 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387652
Technische Daten
| Waga operacyjna | 960 Kg |
| Głębokość kopania | 153 cm |
| Szerokość | 680 mm |
| Minimalna waga transportowa | 960 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB210 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB210
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi-Minibagger 0,8 - 1,2 t, Grabtiefe 1,53 m, Löffelbr. 300 - 400 mm, SW01
Breite 680 - 990 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387652
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 960 Kg |
| Głębokość kopania | 153 cm |
| Szerokość | 680 mm |
| Minimalna waga transportowa | 960 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB210 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: TROGLAUER GmbH Baumaschinen