Ceny za
Dzień wynajmu
1-4 dni
95,00 EUR netto
113,05 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn
10 %
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Takeuchi TB210R, Gewicht 1150 kg, Grabtiefe 175 cm, Breite 750 mm.
W pobliżu: Siegen, Olpe, Kreuztal, Lennestadt, Bad Berleburg, Herborn, Betzdorf, Wissen, Erndtebrück, Morsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3526887
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1150 Kg |
| Szerokość | 750 mm |
| Moc silnika (PS) | 11.8 PS |
| Moc silnika (KW) | 8.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210R |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Takeuchi Minibagger TB210R
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Minibagger Takeuchi TB210R, Gewicht 1150 kg, Grabtiefe 175 cm, Breite 750 mm.
W pobliżu: Siegen, Olpe, Kreuztal, Lennestadt, Bad Berleburg, Herborn, Betzdorf, Wissen, Erndtebrück, Morsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3526887
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1150 Kg |
| Szerokość | 750 mm |
| Moc silnika (PS) | 11.8 PS |
| Moc silnika (KW) | 8.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Głębokość kopania | 175 cm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210R |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Kolbe Baumaschinen
Park wynajmu Lokalizacja: 57076 Siegen
|
Nordrhein-Westfalen