Details
Takeuchi-Kettenbagger 16 t Grabtiefe 5,48 m, Löffelbr. 400 - 1.200 mm, SW10 Breite 2.490 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387643
Technische Daten
| Waga operacyjna | 16000 Kg |
| Głębokość kopania | 548 cm |
| Szerokość | 2490 mm |
| Minimalna waga transportowa | 16000 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB2150 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB2150
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi-Kettenbagger 16 t Grabtiefe 5,48 m, Löffelbr. 400 - 1.200 mm, SW10 Breite 2.490 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387643
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 16000 Kg |
| Głębokość kopania | 548 cm |
| Szerokość | 2490 mm |
| Minimalna waga transportowa | 16000 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB2150 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: TROGLAUER GmbH Baumaschinen