Details
Takeuchi-Minibagger 2,5 t - 3 t Grabtiefe 2,72 m, Löffelbr. 300 - 600 mm, SW03 Breite 1.460 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387640
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2990 Kg |
| Głębokość kopania | 272 cm |
| Szerokość | 1460 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2990 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB230 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB230
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi-Minibagger 2,5 t - 3 t Grabtiefe 2,72 m, Löffelbr. 300 - 600 mm, SW03 Breite 1.460 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387640
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2990 Kg |
| Głębokość kopania | 272 cm |
| Szerokość | 1460 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2990 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB230 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: TROGLAUER GmbH Baumaschinen