Details
Minibagger mieten Takeuchi TB235, Gewicht 3685 kg, Breite1630 mm, Höhe 2450 mm, Grabtiefe 340 cm
Nasz numer referencyjny: S000816
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3439002
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3685 Kg |
| Głębokość kopania | 340 cm |
| Szerokość | 1630 mm |
| Moc silnika (KW) | 21.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB235 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB235
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Takeuchi TB235, Gewicht 3685 kg, Breite1630 mm, Höhe 2450 mm, Grabtiefe 340 cm
Nasz numer referencyjny: S000816
W pobliżu: Köln, Aachen, Düren, Jülich, Eschweiler, Heerlen, Kerpen, Erftstadt, Frechen, Bergheim
Id produktu portalu wynajmu: 3439002
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3685 Kg |
| Głębokość kopania | 340 cm |
| Szerokość | 1630 mm |
| Moc silnika (KW) | 21.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB235 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hans Warner GmbH Baumaschinen & Baugeräte