Details
Takeuchi-Minibagger 9 t
Grabtiefe 4,40 m, Löffelbr. 300 - 1.000 mm, SW08 Breite 2.200 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387648
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8990 Kg |
| Głębokość kopania | 440 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Minimalna waga transportowa | 8990 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB290 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB290
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi-Minibagger 9 t
Grabtiefe 4,40 m, Löffelbr. 300 - 1.000 mm, SW08 Breite 2.200 mm
W pobliżu: Bad Kreuznach, Mainz, Wiesbaden, Bingen am Rhein, Rheinböllen, Bad Sobernheim, Ingelheim am Rhein, Lorch, Nieder-Olm, Alzey
Id produktu portalu wynajmu: 3387648
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8990 Kg |
| Głębokość kopania | 440 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Minimalna waga transportowa | 8990 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB290 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: TROGLAUER GmbH Baumaschinen