Minikoparka TAKEUCHI TB 210 R - Bio Oil wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 210 R
- Fahrgeschwindigkeit: 2,0-3,7 km/h
- Stiel: 880 mm
- Max. Überladehöhe: 2.120 mm
- Besonderheiten: schmale Druchfahrtsbreiten und geringe Durchfahrtshöhe
Anbauwerkzeuge (gegen Mehrpreis)
- Tieflöffel Breite 0,3 m
- Tieflöffel Breite 0,5 m
- Grabenräumlöffel Breite 0,8 m
- Bohrgerät
- Abbruchhammer
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327100
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1150.00 Kg |
| Szerokość | 750 mm |
| Głębokość kopania | 175.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 8.70 KW |
| Moc silnika (PS) | 11.80 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Bio Öl | 1 |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 R |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka TAKEUCHI TB 210 R - Bio Oil
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 210 R
- Fahrgeschwindigkeit: 2,0-3,7 km/h
- Stiel: 880 mm
- Max. Überladehöhe: 2.120 mm
- Besonderheiten: schmale Druchfahrtsbreiten und geringe Durchfahrtshöhe
Anbauwerkzeuge (gegen Mehrpreis)
- Tieflöffel Breite 0,3 m
- Tieflöffel Breite 0,5 m
- Grabenräumlöffel Breite 0,8 m
- Bohrgerät
- Abbruchhammer
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327100
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1150.00 Kg |
| Szerokość | 750 mm |
| Głębokość kopania | 175.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 8.70 KW |
| Moc silnika (PS) | 11.80 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Bio Öl | Tak |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 R |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gehring GmbH & Co. KG
Park wynajmu Lokalizacja: 97337 Dettelbach-Bibergau
|
Bayern
Godziny otwarcia
Poniedziałek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Wtorek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Środa
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Czwartek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Piątek
07:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Sobota
09:00 – 13:00
Niedziela
Zamknięte