TAKEUCHI TB 210 RH - Hybryda elektryczno-dieslowska wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
TAKEUCHI TB 210 RH Bagger - Elektro-Diesel-Hybrid, Gewicht 1400 kg, Breite 78 cm,
Der TAKEUCHI TB 210 RH ist der Allrounder unter den Hybrid-Baggern. Durch seine beiden Antriebsarten ist er ohne zusätzliches Verlegen von Elektrokabeln oder Hydraulikschläuchen gleichermaßen für Einsätze in geschlossenen Räumen wie auch im freien geeignet.
Grabtiefe: bis zu 1.800 mm
W pobliżu: Darmstadt, Bensheim, Worms, Reinheim, Groß-Gerau, Dieburg, Reichelsheim (Odenwald), Groß-Umstadt, Langen (Hessen), Rüsselsheim am Main
Id produktu portalu wynajmu: 3465099
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1400 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Szerokość | 780 mm |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | 1 |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 RH |
Niewiążące zapytanie o zakup
TAKEUCHI TB 210 RH - Hybryda elektryczno-dieslowska
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
TAKEUCHI TB 210 RH Bagger - Elektro-Diesel-Hybrid, Gewicht 1400 kg, Breite 78 cm,
Der TAKEUCHI TB 210 RH ist der Allrounder unter den Hybrid-Baggern. Durch seine beiden Antriebsarten ist er ohne zusätzliches Verlegen von Elektrokabeln oder Hydraulikschläuchen gleichermaßen für Einsätze in geschlossenen Räumen wie auch im freien geeignet.
Grabtiefe: bis zu 1.800 mm
W pobliżu: Darmstadt, Bensheim, Worms, Reinheim, Groß-Gerau, Dieburg, Reichelsheim (Odenwald), Groß-Umstadt, Langen (Hessen), Rüsselsheim am Main
Id produktu portalu wynajmu: 3465099
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1400 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Szerokość | 780 mm |
| Silnik | Elektryczny |
| Elektro/Hybrid | Tak |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 210 RH |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Ingo Gläsmann Baumaschinenvermietung