Details
Takeuchi TB 219 Bagger mieten mit Powertilt
inkl. 1 Tief-oder Grabenräumlöffel Laufwerksbreite 980–1.370 mm
| Schutzdach oder Kabine, Hydraulischer Schnellwechsler Taklock, MS01 Aufnahme, Powertilt |
W pobliżu: Landau in der Pfalz, Neustadt an der Weinstraße, Bad Bergzabern, Speyer, Kandel, Pirmasens, Germersheim, Karlsruhe, Dahn
Id produktu portalu wynajmu: 3341030
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2070.00 Kg |
| Szerokość | 980 mm |
| Głębokość kopania | 227.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.70 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Takeuchi TB 219 z systemem Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB 219 Bagger mieten mit Powertilt
inkl. 1 Tief-oder Grabenräumlöffel Laufwerksbreite 980–1.370 mm
| Schutzdach oder Kabine, Hydraulischer Schnellwechsler Taklock, MS01 Aufnahme, Powertilt |
W pobliżu: Landau in der Pfalz, Neustadt an der Weinstraße, Bad Bergzabern, Speyer, Kandel, Pirmasens, Germersheim, Karlsruhe, Dahn
Id produktu portalu wynajmu: 3341030
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2070.00 Kg |
| Szerokość | 980 mm |
| Głębokość kopania | 227.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 11.50 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.70 PS |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gerach Baumaschinen GmbH