Koparka gąsienicowa TAKEUCHI TB 2150 C - Bio-Oil, OilQuick, Powertilt wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Kettenbagger TAKEUCHI TB 2150 C
- Fahrgeschwindigkeit: 3,1/5,5 km/h
- Stiel: 2.570 mm
- Max. Überladehöhe: 6.250 mm
Anbauwerkzeuge gegen Mehrpreis möglich:
- Tieflöffel Breite 0,5m – 1,30m
- Grabenräumlöffel starr 2,0m
- Sortiergreifer
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327091
Technische Daten
| Waga operacyjna | 15095 Kg |
| Szerokość | 2490 mm |
| Głębokość kopania | 544.5 cm |
| Moc silnika (KW) | 85 KW |
| Moc silnika (PS) | 115 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Bio Öl | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 65 (14 - 22 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 2150 C |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka gąsienicowa TAKEUCHI TB 2150 C - Bio-Oil, OilQuick, Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kettenbagger TAKEUCHI TB 2150 C
- Fahrgeschwindigkeit: 3,1/5,5 km/h
- Stiel: 2.570 mm
- Max. Überladehöhe: 6.250 mm
Anbauwerkzeuge gegen Mehrpreis möglich:
- Tieflöffel Breite 0,5m – 1,30m
- Grabenräumlöffel starr 2,0m
- Sortiergreifer
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327091
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 15095 Kg |
| Szerokość | 2490 mm |
| Głębokość kopania | 544.5 cm |
| Moc silnika (KW) | 85 KW |
| Moc silnika (PS) | 115 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Bio Öl | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 65 (14 - 22 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 2150 C |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gehring GmbH & Co. KG