Details
Takeuchi TB215R Minibagger
- Gewicht: 1.575 kg
- Leistung: 15,6 Ps
- Grabtiefe: 2.190 mm
- Breite: 980-1300 mm
- Transportlänge: 3.585 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Mechanischer Schnellwechsler MS01.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 980-1300 mm.
- 1. Zusatzkreis installiert bis zum Löffelstiel.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508055
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1575 Kg |
| Głębokość kopania | 219 cm |
| Moc silnika (PS) | 15.6 PS |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1300 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB215R |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB215R
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB215R Minibagger
- Gewicht: 1.575 kg
- Leistung: 15,6 Ps
- Grabtiefe: 2.190 mm
- Breite: 980-1300 mm
- Transportlänge: 3.585 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Mechanischer Schnellwechsler MS01.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 980-1300 mm.
- 1. Zusatzkreis installiert bis zum Löffelstiel.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508055
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1575 Kg |
| Głębokość kopania | 219 cm |
| Moc silnika (PS) | 15.6 PS |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1300 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB215R |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath