Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
105,00 EUR netto
124,95 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
92,00 EUR netto
109,48 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
74,00 EUR netto
88,06 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
8,33 EUR w tym. 19% VAT (netto 7,00 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Takeuchi TB216 Minibagger
- Gewicht: 1.865 kg
- Leistung: 15,9 Ps
- Grabtiefe: 2.390 mm
- Breite: 980-1300 mm
- Transportlänge: 4.040 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS01.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 980-1300 mm.
- Taklock.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508059
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1865 Kg |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Głębokość kopania | 239 cm |
| Moc silnika (PS) | 15.9 PS |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1300 mm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB216 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Takeuchi TB216 Minibagger
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB216 Minibagger
- Gewicht: 1.865 kg
- Leistung: 15,9 Ps
- Grabtiefe: 2.390 mm
- Breite: 980-1300 mm
- Transportlänge: 4.040 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS01.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 980-1300 mm.
- Taklock.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508059
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1865 Kg |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Głębokość kopania | 239 cm |
| Moc silnika (PS) | 15.9 PS |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1300 mm |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB216 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath
Park wynajmu Lokalizacja: 72285 Pfalzgrafenweiler
|
Baden-Württemberg