Takeuchi TB225 Minibagger wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
125,00 EUR netto
148,75 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa
108,00 EUR netto
128,52 EUR w tym. 19% VAT
Cena miesięczna
86,00 EUR netto
102,34 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
8,33 EUR w tym. 19% VAT (netto 7,00 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Takeuchi TB225 Minibagger
- Gewicht: 2.400 kg
- Leistung: 22,4 Ps
- Grabtiefe: 2.455 mm
- Breite: 1100-1500 mm
- Transportlänge: 4.375 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 1100-1500 mm.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508062
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2400 Kg |
| Głębokość kopania | 245.5 cm |
| Moc silnika (PS) | 22.4 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Verstellbare Breite | 1100 mm |
| Verstellbare Breite | 1500 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB225 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Takeuchi TB225 Minibagger
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB225 Minibagger
- Gewicht: 2.400 kg
- Leistung: 22,4 Ps
- Grabtiefe: 2.455 mm
- Breite: 1100-1500 mm
- Transportlänge: 4.375 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Hydraulisch stufenloses teleskopierbares Laufwerk von 1100-1500 mm.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508062
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2400 Kg |
| Głębokość kopania | 245.5 cm |
| Moc silnika (PS) | 22.4 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Verstellbare Breite | 1100 mm |
| Verstellbare Breite | 1500 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB225 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath
Park wynajmu Lokalizacja: 72285 Pfalzgrafenweiler
|
Baden-Württemberg