Minikoparka Takeuchi TB230 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Details
Takeuchi TB230 Minibagger mit Powertilt
- Gewicht: 2.875 kg
- Leistung: 23,9 Ps
- Grabtiefe: 2.835 mm
- Breite: 1.450 mm
- Transportlänge: 4.595 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508064
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2875 Kg |
| Głębokość kopania | 283.5 cm |
| Szerokość | 1.450 mm |
| Moc silnika (PS) | 23.9 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB230 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Takeuchi TB230
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Takeuchi TB230 Minibagger mit Powertilt
- Gewicht: 2.875 kg
- Leistung: 23,9 Ps
- Grabtiefe: 2.835 mm
- Breite: 1.450 mm
- Transportlänge: 4.595 mm
.
Zusätzliche Informationen
- Hydraulischer Schnellwechsler HS03.
- Taklock.
- Powertilt.
.
W pobliżu: Freudenstadt, Nagold, Altensteig, Horb am Neckar, Bondorf, Oberndorf am Neckar, Ottenhöfen im Schwarzwald, Herrenberg, Wildberg, Alpirsbach
Id produktu portalu wynajmu: 3508064
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2875 Kg |
| Głębokość kopania | 283.5 cm |
| Szerokość | 1.450 mm |
| Moc silnika (PS) | 23.9 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HS 03 (1,5 - 5 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB230 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Rath