Minikoparka TAKEUCHI TB 250-2 - Bio ÖL, Taklock, Powertilt wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 250-2
- Fahrgeschwindigkeit: 2,8/5,2 km/h
- Stiel: 1.600 mm
- Max. Überladehöhe: 3.965 mm
Anbauwerkzeuge (gegen Mehrpreis)
- Tieflöffel Breite 0,3 m
- Tieflöffel Breite 0,4 m
- Tieflöffel Breite 0,5 m
- Tieflöffel Breite 0,6 m
- Tieflöffel Breite 0,7 m
- Tieflöffel Breite 0,8 m
- Hydr.schw.Grabenräumlöffel Breite 1,4 m
- Hydr.-schw.Grabenräumlöffel Breite 1,5 m
- Abbruchhammer
- Sortier-Mehrzweckgreifer (Natursteinsetzen) Breite 0,4 m
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327096
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5120 Kg |
| Szerokość | 1840 mm |
| Głębokość kopania | 362.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 29.1 KW |
| Moc silnika (PS) | 39.6 PS |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | 1 |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 250-2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka TAKEUCHI TB 250-2 - Bio ÖL, Taklock, Powertilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger TAKEUCHI TB 250-2
- Fahrgeschwindigkeit: 2,8/5,2 km/h
- Stiel: 1.600 mm
- Max. Überladehöhe: 3.965 mm
Anbauwerkzeuge (gegen Mehrpreis)
- Tieflöffel Breite 0,3 m
- Tieflöffel Breite 0,4 m
- Tieflöffel Breite 0,5 m
- Tieflöffel Breite 0,6 m
- Tieflöffel Breite 0,7 m
- Tieflöffel Breite 0,8 m
- Hydr.schw.Grabenräumlöffel Breite 1,4 m
- Hydr.-schw.Grabenräumlöffel Breite 1,5 m
- Abbruchhammer
- Sortier-Mehrzweckgreifer (Natursteinsetzen) Breite 0,4 m
W pobliżu: Würzburg, Kitzingen, Schweinfurt, Werneck, Bamberg, Tauberbischofsheim, Karlstadt, Geiselwind, Ochsenfurt, Wertheim
Id produktu portalu wynajmu: 3327096
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5120 Kg |
| Szerokość | 1840 mm |
| Głębokość kopania | 362.00 cm |
| Moc silnika (KW) | 29.1 KW |
| Moc silnika (PS) | 39.6 PS |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | Tak |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Takeuchi |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Taklock |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Takeuchi |
| Model | TB 250-2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gehring GmbH & Co. KG