Walec tandemowy Bomag BW 138 AD wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tandemwalze mieten Bomag BW 138 AD-KSG Asphaltwalze
| Betriebsgewicht | 4.200 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 1380 |
| Bandagenart | glatt |
| max. Steigfähigkeit | 40 / 30% |
| Kantenschneidgerät | ja |
| Maße LxBxH | 2600x1460x1905/2705mm |
| Motorleistung | 34,5 KW (Deutz D2011L3i / 2500-2800 U/mi |
| Verdichtungskontr.l | nein |
| Anschl. Splittstr. | ja / Wasser 230 l |
| Batterie | 12V /Diesel 55l/ / Hyd.30l / Motoröl 6l |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338205
Technische Daten
| Szerokość bębna | 138 cm |
| Waga operacyjna | 4200.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 34.50 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Walec tandemowy Bomag BW 138 AD
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Tandemwalze mieten Bomag BW 138 AD-KSG Asphaltwalze
| Betriebsgewicht | 4.200 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 1380 |
| Bandagenart | glatt |
| max. Steigfähigkeit | 40 / 30% |
| Kantenschneidgerät | ja |
| Maße LxBxH | 2600x1460x1905/2705mm |
| Motorleistung | 34,5 KW (Deutz D2011L3i / 2500-2800 U/mi |
| Verdichtungskontr.l | nein |
| Anschl. Splittstr. | ja / Wasser 230 l |
| Batterie | 12V /Diesel 55l/ / Hyd.30l / Motoröl 6l |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338205
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 138 cm |
| Waga operacyjna | 4200.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 34.50 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte