Rolka tandemowa Bomag BW 154 AP wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tandemwalze mieten Bomag BW 154AP-KSG g7,1t/h2,93m Asphaltwalze
| Betriebsgewicht | 7.100 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 1.500 mm |
| Bandagenart | geteilt, glatt |
| max. Steigfähigkeit | 30% / 25%m.Vibro |
| Kantenschneidgerät | mit Kantenschneidg. |
| Maße LxBxH | 3,99x1,65x2,93m |
| Motorleistung | 55,4KW/75PS/2200Umin |
| Verdichtungskontr.l | nein |
| Anschl. Splittstr. | ja HH4350 |
| Batterie | 12V / 102Ah BOM-0886 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338181
Technische Daten
| Szerokość bębna | 150 cm |
| Waga operacyjna | 7100.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 55.40 KW |
| Moc silnika (PS) | 75.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Rolka tandemowa Bomag BW 154 AP
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Tandemwalze mieten Bomag BW 154AP-KSG g7,1t/h2,93m Asphaltwalze
| Betriebsgewicht | 7.100 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 1.500 mm |
| Bandagenart | geteilt, glatt |
| max. Steigfähigkeit | 30% / 25%m.Vibro |
| Kantenschneidgerät | mit Kantenschneidg. |
| Maße LxBxH | 3,99x1,65x2,93m |
| Motorleistung | 55,4KW/75PS/2200Umin |
| Verdichtungskontr.l | nein |
| Anschl. Splittstr. | ja HH4350 |
| Batterie | 12V / 102Ah BOM-0886 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338181
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 150 cm |
| Waga operacyjna | 7100.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 55.40 KW |
| Moc silnika (PS) | 75.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte