Walec tandemowy Bomag BW 80AD-2 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tandemwalze mieten Bomag BW 80AD-2
| Betriebsgewicht | 1.470 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 800 mm |
| Bandagenart | glatt |
| max. Steigfähigkeit | 40% ohne / 30 % mit Vibration |
| Kantenschneidgerät | nein / mit Klapp-Rops |
| Maße LxBxH | 1,95x0,86x1,48/2,30(Rops) |
| Motorleistung | 11,9 KW / 15,9PS (3000U) Kubota D722B |
| Verdichtungskontr.l | nein |
| Anschl. Splittstr. | nein |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338069
Technische Daten
| Szerokość bębna | 80 cm |
| Waga operacyjna | 1470.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 11.90 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.90 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Walec tandemowy Bomag BW 80AD-2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Tandemwalze mieten Bomag BW 80AD-2
| Betriebsgewicht | 1.470 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 800 mm |
| Bandagenart | glatt |
| max. Steigfähigkeit | 40% ohne / 30 % mit Vibration |
| Kantenschneidgerät | nein / mit Klapp-Rops |
| Maße LxBxH | 1,95x0,86x1,48/2,30(Rops) |
| Motorleistung | 11,9 KW / 15,9PS (3000U) Kubota D722B |
| Verdichtungskontr.l | nein |
| Anschl. Splittstr. | nein |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338069
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 80 cm |
| Waga operacyjna | 1470.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 11.90 KW |
| Moc silnika (PS) | 15.90 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte