Walec tandemowy JCB VMT 260-120 KSG wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Asphaltwalze mieten JCB Vibromax VMT 260-120 KSG, Gewicht 2700 kg.
Technische Daten:
| Länge: | 2.490 mm |
| Breite: | 1.280 mm |
| Höhe: | 1.760 / 2.480 mm |
| Motor: | 32 PS |
| Kraftstoffart: | Diesel |
| Maschinengewicht: | 2.700 kg |
| Wassertank: | 230 l |
| Kantenschneidgerät: | rechts |
W pobliżu: Lübeck, Wismar, Bad Segeberg, Bad Schwartau, Neustadt in Holstein, Neumünster, Bad Oldesloe, Ratzeburg, Eutin, Bad Bramstedt
Id produktu portalu wynajmu: 3464565
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2700 Kg |
| Szerokość bębna | 128 cm |
| Moc silnika (PS) | 32 PS |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Gładki bandaż |
| producent | JCB |
| Model | VMT 260-120 KSG |
Niewiążące zapytanie o zakup
Walec tandemowy JCB VMT 260-120 KSG
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Asphaltwalze mieten JCB Vibromax VMT 260-120 KSG, Gewicht 2700 kg.
Technische Daten:
| Länge: | 2.490 mm |
| Breite: | 1.280 mm |
| Höhe: | 1.760 / 2.480 mm |
| Motor: | 32 PS |
| Kraftstoffart: | Diesel |
| Maschinengewicht: | 2.700 kg |
| Wassertank: | 230 l |
| Kantenschneidgerät: | rechts |
W pobliżu: Lübeck, Wismar, Bad Segeberg, Bad Schwartau, Neustadt in Holstein, Neumünster, Bad Oldesloe, Ratzeburg, Eutin, Bad Bramstedt
Id produktu portalu wynajmu: 3464565
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2700 Kg |
| Szerokość bębna | 128 cm |
| Moc silnika (PS) | 32 PS |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Gładki bandaż |
| producent | JCB |
| Model | VMT 260-120 KSG |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Norbert Graaf Baumaschinen und Nutzfahrzeuge GmbH