Pompa zatapialna AFEC BV 315 S 230V wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Tauchpumpe mieten AFEC BV 315 S 230V Baupumpe verleih
| E-Anschluß | 230 V |
| Förderleistung | 550 l/min |
| Schlauchanschluß | B |
| Steighöhe | 15 |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschsch. |
| Gewicht | 26 Kg |
| D mit Stutzen | 300 mm |
| Höhe | 487 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338122
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 26.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 550.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 15.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | AFEC |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna AFEC BV 315 S 230V
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten AFEC BV 315 S 230V Baupumpe verleih
| E-Anschluß | 230 V |
| Förderleistung | 550 l/min |
| Schlauchanschluß | B |
| Steighöhe | 15 |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschsch. |
| Gewicht | 26 Kg |
| D mit Stutzen | 300 mm |
| Höhe | 487 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338122
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 26.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 550.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 15.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | AFEC |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice