Pompa zatapialna AFEC BV 315 T 400V16A wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tauchpumpe mieten AFEC BV 315 T 400V16A Baupumpe verleih
| E-Anschluß | 400 V |
| Förderleistung | 550 l/min |
| Schlauchanschluß | B |
| Steighöhe | 15 |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschsch. |
| Gewicht | 26 Kg |
| D mit Stutzen | 300 mm |
| Höhe | 487 mm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338116
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 26.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 550.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 15.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | AFEC |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna AFEC BV 315 T 400V16A
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten AFEC BV 315 T 400V16A Baupumpe verleih
| E-Anschluß | 400 V |
| Förderleistung | 550 l/min |
| Schlauchanschluß | B |
| Steighöhe | 15 |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschsch. |
| Gewicht | 26 Kg |
| D mit Stutzen | 300 mm |
| Höhe | 487 mm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338116
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Waga operacyjna | 26.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 550.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 15.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | AFEC |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte