Pompa zatapialna AFEC BV 322 T wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tauchpumpe mieten AFEC BV 322 T
| E-Anschluß | 380 V / 32 A |
| Förderleistung | 833 l/min |
| Schlauchanschluß | B |
| Steighöhe | 17m |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschsch. |
| Gewicht | 38 Kg |
| D mit Stutzen | 340 mm |
| Höhe | 583 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338161
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 380 V |
| Waga operacyjna | 38.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 833.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 17.00 Meter |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | AFEC |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna AFEC BV 322 T
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten AFEC BV 322 T
| E-Anschluß | 380 V / 32 A |
| Förderleistung | 833 l/min |
| Schlauchanschluß | B |
| Steighöhe | 17m |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschsch. |
| Gewicht | 38 Kg |
| D mit Stutzen | 340 mm |
| Höhe | 583 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338161
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 380 V |
| Waga operacyjna | 38.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 833.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 17.00 Meter |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | AFEC |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte