Pompa zatapialna SPT Söndgerath AS 750 S wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tauchpumpe mieten SPT Söndgerath AS 750 S
| E-Anschluß | 230 V |
| Förderleistung | max. 350 (200 l/min) |
| Schlauchanschluß | C |
| Steighöhe | max. 18m (12 m) |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Gewicht | 16 Kg |
| D mit Stutzen | 279 mm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339056
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 16.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 350.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 18.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna SPT Söndgerath AS 750 S
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten SPT Söndgerath AS 750 S
| E-Anschluß | 230 V |
| Förderleistung | max. 350 (200 l/min) |
| Schlauchanschluß | C |
| Steighöhe | max. 18m (12 m) |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Gewicht | 16 Kg |
| D mit Stutzen | 279 mm |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339056
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 16.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 350.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 18.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte