Pompa zatapialna SPT Söndgerath Hippo 215 (S) wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Tauchpumpe SPT Söndgerath Hippo 215 (S)
| E-Anschluß | 230V (Schuko) 50Hz 12A |
| Förderleistung | 720l/min @ 0m / 220l/min @ 8m |
| Schlauchanschluß | C |
| Steighöhe | max. 15,5 m (0 ltr) |
| m./o. Schwimmerschlt | OHNE Schwimmerschalter |
| Zubehör | Motorschutzstecker, C-Kupplung |
| Gewicht | 26 Kg |
| D mit Stutzen | 28 cm |
| Höhe | 52 cm |
| p1 L-Aufn./p2 Nennl. | p1: 2,32KW / p2: 1,50KW |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339139
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 26.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 720.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 15.50 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna SPT Söndgerath Hippo 215 (S)
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe SPT Söndgerath Hippo 215 (S)
| E-Anschluß | 230V (Schuko) 50Hz 12A |
| Förderleistung | 720l/min @ 0m / 220l/min @ 8m |
| Schlauchanschluß | C |
| Steighöhe | max. 15,5 m (0 ltr) |
| m./o. Schwimmerschlt | OHNE Schwimmerschalter |
| Zubehör | Motorschutzstecker, C-Kupplung |
| Gewicht | 26 Kg |
| D mit Stutzen | 28 cm |
| Höhe | 52 cm |
| p1 L-Aufn./p2 Nennl. | p1: 2,32KW / p2: 1,50KW |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3339139
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 26.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 720.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 15.50 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte