Pompa zatapialna SPT Söndgerath SPR 370W2"/C wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Tauchpumpe mieten SPT Söndgerath SPR 370W2"/C Schmutzwasserpumpe
| E-Anschluß | 230V-50Hz-3A |
| Förderleistung | bis 230 l/min (0m) |
| Schlauchanschluß | 2" C |
| Steighöhe | max. 11 m (0l) |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschutzschalter |
| Gewicht | 12 Kg |
| D mit Stutzen | ca. 250 mm (183,5 mm ohne Anschluss) |
| Höhe | 320 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339065
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 12.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 230.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 11.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna SPT Söndgerath SPR 370W2"/C
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten SPT Söndgerath SPR 370W2"/C Schmutzwasserpumpe
| E-Anschluß | 230V-50Hz-3A |
| Förderleistung | bis 230 l/min (0m) |
| Schlauchanschluß | 2" C |
| Steighöhe | max. 11 m (0l) |
| m./o. Schwimmerschlt | ohne |
| Zubehör | Motorschutzschalter |
| Gewicht | 12 Kg |
| D mit Stutzen | ca. 250 mm (183,5 mm ohne Anschluss) |
| Höhe | 320 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339065
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 12.00 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 230.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 11.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice