Pompa zatapialna SPT Söndgerath SPT 750R/W wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Tauchpumpe mieten SPT Söndgerath SPT 750R/W (S) Baupumpe verleih
| E-Anschluß | 230V (Schuko) 50Hz 6,5A |
| Förderleistung | 350l/min @ 0m / 125l/min @ 12m |
| Schlauchanschluß | C |
| Steighöhe | max. 18 m (0 ltr) |
| m./o. Schwimmerschlt | MIT Schwimmerschalter |
| Zubehör | Motorschutzstecker, C-Kupplung |
| Gewicht | 16,5 Kg |
| D mit Stutzen | 28 cm |
| Höhe | 38 cm |
| p1 L-Aufn./p2 Nennl. | p1: 1,15KW / p2: 0,75KW |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339105
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 16.50 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 350.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 18.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna SPT Söndgerath SPT 750R/W
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Tauchpumpe mieten SPT Söndgerath SPT 750R/W (S) Baupumpe verleih
| E-Anschluß | 230V (Schuko) 50Hz 6,5A |
| Förderleistung | 350l/min @ 0m / 125l/min @ 12m |
| Schlauchanschluß | C |
| Steighöhe | max. 18 m (0 ltr) |
| m./o. Schwimmerschlt | MIT Schwimmerschalter |
| Zubehör | Motorschutzstecker, C-Kupplung |
| Gewicht | 16,5 Kg |
| D mit Stutzen | 28 cm |
| Höhe | 38 cm |
| p1 L-Aufn./p2 Nennl. | p1: 1,15KW / p2: 0,75KW |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339105
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 16.50 Kg |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 350.00 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 18.00 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | SPT Söndergerath |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice