Pompa zatapialna Vienna Sulzer wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Schmutzwasserpumpen Wien verleih Tauchpumpe Sulzer XJ80, 3.300 l/min, Förderhöhe 28 m,
Anschluß F, Betriebsdruck 7 bar,
W pobliżu: Wien Stadt, Wiener Neustadt, Baden, Alland, Bruck an der Leitha, Pressbaum, Klosterneuburg, Eisenstadt, Leobersdorf, Donaustadt
Id produktu portalu wynajmu: 3388719
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Bar | 7 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 3300 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 28 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Sulzer ABS |
| Model | XJ80 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Pompa zatapialna Vienna Sulzer
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Schmutzwasserpumpen Wien verleih Tauchpumpe Sulzer XJ80, 3.300 l/min, Förderhöhe 28 m,
Anschluß F, Betriebsdruck 7 bar,
W pobliżu: Wien Stadt, Wiener Neustadt, Baden, Alland, Bruck an der Leitha, Pressbaum, Klosterneuburg, Eisenstadt, Leobersdorf, Donaustadt
Id produktu portalu wynajmu: 3388719
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Bar | 7 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 3300 Liter/min |
| Odległość przenoszenia w m (min/maks) | 28 Meter |
| Silnik | Elektryczny |
| Tauchpumpen Typ | Pompa do ścieków |
| producent | Sulzer ABS |
| Model | XJ80 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Mozelt GmbH