Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo EC 360 38 to Bagger mieten
| Leistung | 198 KW |
| Serialnummer | 80876 |
| Länge | 1130 cm |
| Breite | 300 cm |
| Höhe | 346 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | Oilquick OQ80 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL150 - Tieflöffel 160cm TLM100 - Tieflöffel 100cm mit Messer SL180 - Schwenklöffel 175cm |
| Löffelstiel | |
| Maschinennummer | 0000000369 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385577
Technische Daten
| Waga operacyjna | 38000 Kg |
| Szerokość | 3000 mm |
| Moc silnika (KW) | 198 KW |
| Głębokość kopania | 730 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Volvo |
| Model | EC 360 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
38-tonowa koparka Volvo EC 360
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo EC 360 38 to Bagger mieten
| Leistung | 198 KW |
| Serialnummer | 80876 |
| Länge | 1130 cm |
| Breite | 300 cm |
| Höhe | 346 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | Oilquick OQ80 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL150 - Tieflöffel 160cm TLM100 - Tieflöffel 100cm mit Messer SL180 - Schwenklöffel 175cm |
| Löffelstiel | |
| Maschinennummer | 0000000369 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385577
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 38000 Kg |
| Szerokość | 3000 mm |
| Moc silnika (KW) | 198 KW |
| Głębokość kopania | 730 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Volvo |
| Model | EC 360 |