Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo EC460 48to Bagger mieten
| Leistung | 235 KW |
| Serialnummer | 110285 |
| Länge | 1207 cm |
| Breite | 345 cm |
| Höhe | 370 cm |
| Motor | Volvo D12D |
| Schnellwechsler | OilQuick OQ90 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Treibstoff | 1 |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | SL190 - Schwenklöffel 190cm TL150 - Tieflöffel 150cm |
| Löffelstiel | |
| Maschinennummer | 0000000373 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385537
Technische Daten
| Waga operacyjna | 48000 Kg |
| Szerokość | 3450 mm |
| Moc silnika (KW) | 235 KW |
| Głębokość kopania | 770 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Volvo |
| Model | EC 460 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
48-tonowa koparka Volvo EC 460
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo EC460 48to Bagger mieten
| Leistung | 235 KW |
| Serialnummer | 110285 |
| Länge | 1207 cm |
| Breite | 345 cm |
| Höhe | 370 cm |
| Motor | Volvo D12D |
| Schnellwechsler | OilQuick OQ90 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Treibstoff | 1 |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | SL190 - Schwenklöffel 190cm TL150 - Tieflöffel 150cm |
| Löffelstiel | |
| Maschinennummer | 0000000373 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385537
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 48000 Kg |
| Szerokość | 3450 mm |
| Moc silnika (KW) | 235 KW |
| Głębokość kopania | 770 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Volvo |
| Model | EC 460 |