Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo ECR 145D mieten Bagger 16To, OilQuick OQ 60 Schnellwechsler
| Leistung | 90 KW |
| Länge | 747 cm |
| Breite | 249 cm |
| Höhe | 293 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler Typ | Hydraulisch |
| Schnellwechsler | OilQuick OQ60 |
| Grabtiefe (mm) | 5530 mm |
| Reichweite | 8360 mm |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Verstellausleger | |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Leckölleitung | |
| Maschinennummer | 0000000340 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385579
Technische Daten
| Waga operacyjna | 16300 Kg |
| Szerokość | 2490 mm |
| Moc silnika (KW) | 90 KW |
| Głębokość kopania | 553 cm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 60-5 (8 - 15 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 145D |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka Volvo ECR 145 D 16 ton
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo ECR 145D mieten Bagger 16To, OilQuick OQ 60 Schnellwechsler
| Leistung | 90 KW |
| Länge | 747 cm |
| Breite | 249 cm |
| Höhe | 293 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler Typ | Hydraulisch |
| Schnellwechsler | OilQuick OQ60 |
| Grabtiefe (mm) | 5530 mm |
| Reichweite | 8360 mm |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Verstellausleger | |
| Tieflöffel | 1 |
| Schwenklöffel | |
| Partikelfilter | |
| Leckölleitung | |
| Maschinennummer | 0000000340 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385579
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 16300 Kg |
| Szerokość | 2490 mm |
| Moc silnika (KW) | 90 KW |
| Głębokość kopania | 553 cm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Oilquick |
| Producent/typ szybkozmieniacza | OQ 60-5 (8 - 15 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 145D |