Ramię koparki tunelowej Volvo ECR 145E wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo ECR 145E Tunnelarm Tunnel Bagger mieten Schweiz
| Leistung | 90 KW |
| Beschreibung | mit modifiziertem Arm Kabinengitter Rundheck |
| Länge | 747 cm |
| Breite | 249 cm |
| Höhe | 293 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | S60 |
| Powertilt | 1 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Partikelfilter | |
| Tunnelausleger |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386503
Technische Daten
| Waga operacyjna | 20000 Kg |
| Szerokość | 2490 mm |
| Moc silnika (KW) | 90 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | SMP |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S60 Hydraulisch wendebar (12 - 18 t) |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 145E Tunnel Ausführung |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Ramię koparki tunelowej Volvo ECR 145E
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Volvo ECR 145E Tunnelarm Tunnel Bagger mieten Schweiz
| Leistung | 90 KW |
| Beschreibung | mit modifiziertem Arm Kabinengitter Rundheck |
| Länge | 747 cm |
| Breite | 249 cm |
| Höhe | 293 cm |
| Motor | Volvo |
| Schnellwechsler | S60 |
| Powertilt | 1 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Partikelfilter | |
| Tunnelausleger |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386503
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 20000 Kg |
| Szerokość | 2490 mm |
| Moc silnika (KW) | 90 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | SMP |
| Producent/typ szybkozmieniacza | S60 Hydraulisch wendebar (12 - 18 t) |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 145E Tunnel Ausführung |