Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Mobilbagger mieten Volvo EW 140D Pneubagger Schweiz
| Schnellwechsler | S6 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL SL |
| Bereifung | 315/70R22.5 |
| Maschinennummer | 0000001146 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386168
Technische Daten
| Waga operacyjna | 15100 Kg |
| Głębokość kopania | 570 cm |
| Szerokość | 2540 mm |
| Moc silnika (KW) | 105 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Volvo |
| Model | EW 140D |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka kołowa Volvo EW 140D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Mobilbagger mieten Volvo EW 140D Pneubagger Schweiz
| Schnellwechsler | S6 |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TL SL |
| Bereifung | 315/70R22.5 |
| Maschinennummer | 0000001146 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386168
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 15100 Kg |
| Głębokość kopania | 570 cm |
| Szerokość | 2540 mm |
| Moc silnika (KW) | 105 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Volvo |
| Model | EW 140D |