Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Volvo EW60E mieten Mobilbagger
| Leistung | 47.3 KW |
| Serialnummer | 311511 |
| Länge | 580 cm |
| Breite | 200 cm |
| Höhe | 286 cm |
| Motor | Kubota |
| Schnellwechsler | Steelwrist S40 |
| Powertilt | 1 |
| Grabtiefe (mm) | 3292 mm |
| Reichweite | 6024 mm |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TLM130 - Tieflöffel 130cm mit Messer TL60 - Tieflöffel 60cm TL40 - Tiellöffel 40cm SL - Schwenklöffel |
| Bereifung | 12-16.5 HS 656 |
| Maschinennummer | 0000001229 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386155
Technische Daten
| Waga operacyjna | 6500 Kg |
| Szerokość | 2000 mm |
| Moc silnika (KW) | 47.3 KW |
| Głębokość kopania | 329 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Volvo |
| Model | EW60E |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka kołowa Volvo EW60E
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo EW60E mieten Mobilbagger
| Leistung | 47.3 KW |
| Serialnummer | 311511 |
| Länge | 580 cm |
| Breite | 200 cm |
| Höhe | 286 cm |
| Motor | Kubota |
| Schnellwechsler | Steelwrist S40 |
| Powertilt | 1 |
| Grabtiefe (mm) | 3292 mm |
| Reichweite | 6024 mm |
| Hammerhydraulik | |
| Greiferhydraulik | |
| Monoausleger | |
| Partikelfilter | |
| Zubehör | TLM130 - Tieflöffel 130cm mit Messer TL60 - Tieflöffel 60cm TL40 - Tiellöffel 40cm SL - Schwenklöffel |
| Bereifung | 12-16.5 HS 656 |
| Maschinennummer | 0000001229 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386155
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 6500 Kg |
| Szerokość | 2000 mm |
| Moc silnika (KW) | 47.3 KW |
| Głębokość kopania | 329 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Volvo |
| Model | EW60E |