Ładowarka kołowa Volvo L20F wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
105,00 EUR netto
124,95 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
12,50 EUR w tym. 19% VAT (netto 10,50 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Volvo L20F Radlader
Einsatzgewicht:4.300 kg Ausschütthöhe:2.510 mm Kapazität:0,7 m³ Leistung:35,8 kW (48,7 PS) Transportbreite:1.625 mm Transporthöhe:2.460 mmTransportlänge:5.035 mm
W pobliżu: München, Freising, Dachau, Erding, Fürstenfeldbruck, Pfaffenhofen an der Ilm, Landshut, Ingolstadt, Schrobenhausen, Markt Schwaben
Id produktu portalu wynajmu: 3475242
Technische Daten
| Wymiary | 5.035 x 1.625 x 2.460 LxWxH |
| Waga operacyjna | 4300 Kg |
| Zawartość łopaty | 0.7 cbm |
| Moc silnika (PS) | 48.7 PS |
| Moc silnika (KW) | 35.8 KW |
| Ausschütthöhemax. | 2.510 m |
| Szerokość | 1625 mm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Volvo |
| Model | L20F |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Ładowarka kołowa Volvo L20F
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Volvo L20F Radlader
Einsatzgewicht:4.300 kg Ausschütthöhe:2.510 mm Kapazität:0,7 m³ Leistung:35,8 kW (48,7 PS) Transportbreite:1.625 mm Transporthöhe:2.460 mmTransportlänge:5.035 mm
W pobliżu: München, Freising, Dachau, Erding, Fürstenfeldbruck, Pfaffenhofen an der Ilm, Landshut, Ingolstadt, Schrobenhausen, Markt Schwaben
Id produktu portalu wynajmu: 3475242
Dane techniczne
| Wymiary | 5.035 x 1.625 x 2.460 LxWxH |
| Waga operacyjna | 4300 Kg |
| Zawartość łopaty | 0.7 cbm |
| Moc silnika (PS) | 48.7 PS |
| Moc silnika (KW) | 35.8 KW |
| Ausschütthöhemax. | 2.510 m |
| Szerokość | 1625 mm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Volvo |
| Model | L20F |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schimanski-GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 22926 Ahrensburg (Hamburg)
|
Schleswig-Holstein