Ładowarka kołowa Volvo L60H wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
200,00 EUR netto
238,00 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
23,80 EUR w tym. 19% VAT (netto 20,00 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Vovlo L60H Radlader
Einsatzgewicht:12.380 kg Ausschütthöhe:2.790 mm Kapazität:2,1 m³ Leistung:123 kW (167 PS) Transportbreite:2.430 mm Transporthöhe:3.270 mmTransportlänge:7.410 mm
W pobliżu: München, Freising, Dachau, Erding, Fürstenfeldbruck, Pfaffenhofen an der Ilm, Landshut, Ingolstadt, Schrobenhausen, Markt Schwaben
Id produktu portalu wynajmu: 3475245
Technische Daten
| Wymiary | 7.410 x 2.430 x 3.270 LxWxH |
| Waga operacyjna | 12380 Kg |
| Zawartość łopaty | 2.1 cbm |
| Moc silnika (PS) | 167 PS |
| Moc silnika (KW) | 123 KW |
| Ausschütthöhemax. | 2.790 m |
| Szerokość | 2430 mm |
| producent | Volvo |
| Model | L60H |
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Ładowarka kołowa Volvo L60H
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Vovlo L60H Radlader
Einsatzgewicht:12.380 kg Ausschütthöhe:2.790 mm Kapazität:2,1 m³ Leistung:123 kW (167 PS) Transportbreite:2.430 mm Transporthöhe:3.270 mmTransportlänge:7.410 mm
W pobliżu: München, Freising, Dachau, Erding, Fürstenfeldbruck, Pfaffenhofen an der Ilm, Landshut, Ingolstadt, Schrobenhausen, Markt Schwaben
Id produktu portalu wynajmu: 3475245
Dane techniczne
| Wymiary | 7.410 x 2.430 x 3.270 LxWxH |
| Waga operacyjna | 12380 Kg |
| Zawartość łopaty | 2.1 cbm |
| Moc silnika (PS) | 167 PS |
| Moc silnika (KW) | 123 KW |
| Ausschütthöhemax. | 2.790 m |
| Szerokość | 2430 mm |
| producent | Volvo |
| Model | L60H |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schimanski-GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 22926 Ahrensburg (Hamburg)
|
Schleswig-Holstein