Koparka WACKER NEUSON 14504 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Kettenbagger mieten Wacker Neuson 14504
- Betriebsgewicht min. 15.550 kg
- Reißkraft max. 69 kN
- Losbrechkraft max. 9.100 daN
- Grabtiefe 5.000 mm
- Ausschütthöhe max. 5.700 mm
- Grabradius 8.300 mm
W pobliżu: Landau in der Pfalz, Karlsruhe, Speyer, Wiesloch, Herxheim bei Landau, Wörth am Rhein, Forst, Bad Bergzabern, Neustadt an der Weinstraße, Bad Schönborn
Id produktu portalu wynajmu: 3468148
Technische Daten
| Waga operacyjna | 15550 Kg |
| Głębokość kopania | 500 cm |
| Szerokość | 2490 mm |
| Moc silnika (KW) | 74.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 14504 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Koparka WACKER NEUSON 14504
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Kettenbagger mieten Wacker Neuson 14504
- Betriebsgewicht min. 15.550 kg
- Reißkraft max. 69 kN
- Losbrechkraft max. 9.100 daN
- Grabtiefe 5.000 mm
- Ausschütthöhe max. 5.700 mm
- Grabradius 8.300 mm
W pobliżu: Landau in der Pfalz, Karlsruhe, Speyer, Wiesloch, Herxheim bei Landau, Wörth am Rhein, Forst, Bad Bergzabern, Neustadt an der Weinstraße, Bad Schönborn
Id produktu portalu wynajmu: 3468148
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 15550 Kg |
| Głębokość kopania | 500 cm |
| Szerokość | 2490 mm |
| Moc silnika (KW) | 74.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 14504 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: SCHWAB GmbH