Minibagger Wacker Neuson Et42 mit Powertilt Hydraulisch! wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Dodatkowe informacje o cenie: Selbstbehalt Versicherung 1000€ netto! Alle Preise sind netto +19% Mietpreise +10% Versicherung Lieferung 90€/Std netto ab 88131 Lindau
Details
Minibagger Wacker Neuson Et 42, mit Powertilt Hydraulisch, Gewicht 4312 kg, Grabtiefe 354 cm, Transportlänge 5.146 mm, Transportlänge 5.146 mm,
Wir vermieten unseren Wacker neuson Et42:
Transportbreite 1.75 m Transporthöhe 2.494 mPowertilt Hydraulisch!
Auch mit diversen Ms03 Anbauteile verfügbar!
Nasz numer referencyjny: 31
W pobliżu: Isny im Allgäu, Wangen im Allgäu, Kempten (Allgäu), Leutkirch im Allgäu, Oberstaufen, Lindau (Bodensee), Sonthofen, Memmingen, Immenstadt im Allgäu, Kißlegg
Id produktu portalu wynajmu: 3538449
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4312 Kg |
| Głębokość kopania | 354 cm |
| Nośność | 600 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Szerokość | 1750 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | Et42 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger Wacker Neuson Et42 mit Powertilt Hydraulisch!
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Wacker Neuson Et 42, mit Powertilt Hydraulisch, Gewicht 4312 kg, Grabtiefe 354 cm, Transportlänge 5.146 mm, Transportlänge 5.146 mm,
Wir vermieten unseren Wacker neuson Et42:
Transportbreite 1.75 m Transporthöhe 2.494 mPowertilt Hydraulisch!
Auch mit diversen Ms03 Anbauteile verfügbar!
Nasz numer referencyjny: 31
W pobliżu: Isny im Allgäu, Wangen im Allgäu, Kempten (Allgäu), Leutkirch im Allgäu, Oberstaufen, Lindau (Bodensee), Sonthofen, Memmingen, Immenstadt im Allgäu, Kißlegg
Id produktu portalu wynajmu: 3538449
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4312 Kg |
| Głębokość kopania | 354 cm |
| Nośność | 600 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Szerokość | 1750 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | Et42 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Selbstbehalt Versicherung 1000€ netto! Alle Preise sind netto +19% Mietpreise +10% Versicherung Lieferung 90€/Std netto ab 88131 Lindau
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
Selbstbehalt Versicherung 1000€ netto! Alle Preise sind netto +19% Mietpreise +10% Versicherung Lieferung 90€/Std netto ab 88131 Lindau
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baggervermietung Philip Erath