Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
- Transportgewicht: 2485 Kg
- Bertiebsgewicht: 2640 Kg
- Grabtiefe: 2620 mm
- Ausschütthöhe max: 2925 mm
- LxBxH 4410 x 1370 x 2370 mm
Mit verschiedenen Anbaugeräten erhältlich.
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Waiblingen, Murrhardt, Mainhardt, Welzheim, Bietigheim-Bissingen, Ludwigsburg. Großbottwar, Ilsfeld
Id produktu portalu wynajmu: 3459408
Technische Daten
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Waga operacyjna | 2640 Kg |
| Głębokość kopania | 262 cm |
| Szerokość | 1370 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 2503 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Wacker Neuson 2503
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
- Transportgewicht: 2485 Kg
- Bertiebsgewicht: 2640 Kg
- Grabtiefe: 2620 mm
- Ausschütthöhe max: 2925 mm
- LxBxH 4410 x 1370 x 2370 mm
Mit verschiedenen Anbaugeräten erhältlich.
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Waiblingen, Murrhardt, Mainhardt, Welzheim, Bietigheim-Bissingen, Ludwigsburg. Großbottwar, Ilsfeld
Id produktu portalu wynajmu: 3459408
Dane techniczne
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Waga operacyjna | 2640 Kg |
| Głębokość kopania | 262 cm |
| Szerokość | 1370 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 2503 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hans-Peter Merkle GmbH & CO. KG
Park wynajmu Lokalizacja: 71522 Backnang
|
Baden-Württemberg