Rolka Bomag BW 65 H wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Walze - handgeführt Bomag BW 65 H
| Betriebsgewicht kg | 757 |
| Bandagenbreite mm | 650 (ges. 762 mm) |
| Frequenz Hz | 55 |
| Zentrifugalkraft kN | 22 |
| Berieselungsart | Schwerkraft |
| Maße L x B x H mm | 2320 x 762 x 1210 |
| Motor | Hatz 1D 42 |
| KW / PS | 6,2 / 8,3 |
| Kraftstofftank ltr. | 5 |
| Wassertank ltr. | 60 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339156
Technische Daten
| Szerokość bębna | 65 cm |
| Waga operacyjna | 757.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 6.20 KW |
| Moc silnika (PS) | 8.30 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Rolka Bomag BW 65 H
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Walze - handgeführt Bomag BW 65 H
| Betriebsgewicht kg | 757 |
| Bandagenbreite mm | 650 (ges. 762 mm) |
| Frequenz Hz | 55 |
| Zentrifugalkraft kN | 22 |
| Berieselungsart | Schwerkraft |
| Maße L x B x H mm | 2320 x 762 x 1210 |
| Motor | Hatz 1D 42 |
| KW / PS | 6,2 / 8,3 |
| Kraftstofftank ltr. | 5 |
| Wassertank ltr. | 60 |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339156
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 65 cm |
| Waga operacyjna | 757.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 6.20 KW |
| Moc silnika (PS) | 8.30 PS |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte