Rolka prowadzona ręcznie BOMAG BW 65 H-E wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
35,00 EUR netto
41,65 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Ubezpieczenie od awarii maszyn dziennie
11,78 EUR w tym. 19% VAT (netto 9,90 EUR)
Opis i dane techniczne
Details
Handgeführte Walze mieten Bomag BW 65 H-E
| Betriebsgewicht | 757 kg |
| Bandagenbreite | 650 mm |
| Arbeitsbreite | 762 mm |
| Höhe | 960 / 1.210 mm |
| Länge | 2.320 mm |
| Leistung | 6,2 kW |
| Kraftstoff | Diesel |
| Motorhertseller | Hatz / E-Start |
| Fahrgeschwindigkeit | 0 - 5,5 km/h |
| Einsatzgebiete: | Erd- und Straßenbau, Neubau und Instandsetzung von Bürgersteigen, Randstreifen, Radwegen, Garageneinfahrten, Kinderspielplätzen, Forst- und Wirtschaftswege |
W pobliżu: Hamburg, Norderstedt, Seevetal, Lübeck, Kiel, Rendsburg, Flensburg, Lüneburg, Bad Bramstedt, Schwerin
Id produktu portalu wynajmu: 3390923
Technische Daten
| Waga operacyjna | 757 Kg |
| Szerokość bębna | 65 cm |
| Moc silnika (KW) | 6.2 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BW 65 H-E |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Rolka prowadzona ręcznie BOMAG BW 65 H-E
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Handgeführte Walze mieten Bomag BW 65 H-E
| Betriebsgewicht | 757 kg |
| Bandagenbreite | 650 mm |
| Arbeitsbreite | 762 mm |
| Höhe | 960 / 1.210 mm |
| Länge | 2.320 mm |
| Leistung | 6,2 kW |
| Kraftstoff | Diesel |
| Motorhertseller | Hatz / E-Start |
| Fahrgeschwindigkeit | 0 - 5,5 km/h |
| Einsatzgebiete: | Erd- und Straßenbau, Neubau und Instandsetzung von Bürgersteigen, Randstreifen, Radwegen, Garageneinfahrten, Kinderspielplätzen, Forst- und Wirtschaftswege |
W pobliżu: Hamburg, Norderstedt, Seevetal, Lübeck, Kiel, Rendsburg, Flensburg, Lüneburg, Bad Bramstedt, Schwerin
Id produktu portalu wynajmu: 3390923
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 757 Kg |
| Szerokość bębna | 65 cm |
| Moc silnika (KW) | 6.2 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BW 65 H-E |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hanse Baumaschinen GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 22145 Hamburg / Braak
|
Schleswig-Holstein