Ręcznie prowadzona rolka WeberMT DVH 600 L-2 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Walze handgeführt WeberMT DVH 600 L-2, Gewicht 420 kg, Breite 75 cm
Technische Daten
Breite:75 cm
Höhe:110 cm
Länge:173 cm
Gewicht:420 kg
| Breite: | 75 cm |
| Höhe: | 110 cm |
| Länge: | 173 cm |
| Gewicht: | 420 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3495054
Technische Daten
| Waga operacyjna | 420 Kg |
| Szerokość bębna | 75 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Weber MT |
| Model | DVH 600 L 2 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Ręcznie prowadzona rolka WeberMT DVH 600 L-2
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Walze handgeführt WeberMT DVH 600 L-2, Gewicht 420 kg, Breite 75 cm
Technische Daten
Breite:75 cm
Höhe:110 cm
Länge:173 cm
Gewicht:420 kg
| Breite: | 75 cm |
| Höhe: | 110 cm |
| Länge: | 173 cm |
| Gewicht: | 420 kg |
W pobliżu: Neustrelitz, Neubrandenburg, Wesenberg, Prenzlau, Mirow, Rechlin, Woldegk, Gransee, Wittstock/Dosse, Waren (Müritz)
Id produktu portalu wynajmu: 3495054
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 420 Kg |
| Szerokość bębna | 75 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Weber MT |
| Model | DVH 600 L 2 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baumaschinen Boneß GmbH